راهنمای ارزهای دیجیتال برای مبتدی ها FXTM

راهنمای ارزهای دیجیتال برای مبتدی ها FXTM

برای سرمایه‌گذاران در بریتانیا که می‌خواهند بطور کامل ارزهای دیجیتال را درک کنند، آموزش بیشتری نیاز است.

با وجود رشد مداومِ بازار ارزهای رمزنگاری شده، این بازار هنوز در بریتانیا برای سرمایه‌گذاران همه‌گیر نشده است.

در سال ۲۰۱۷، تخمین زده شد که حدود ۹۷ درصد از بریتانیایی‌ها هنوز ارزهای رمزنگاری شده خریداری نکرده‌اند.

این در حالی است که در طول این سال شاهد افزایش قیمتِ ۲۰۰۰ درصدی این ارز رمزنگاری شده بودیم.

این نشان می‌دهد که آموزش بیشتری برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند به طور کامل ارزهای رمزنگاری شده را درک کنند، نیاز است و این به افراد کمک می‌کند که ریسک‌های خود را کاهش داده و از پتانسیلِ رشدی که در این بازار وجود دارد، سود کسب کنند.

ما به شما راهنمایی مختصری در مورد رمزارزهای ارائه می‌دهیم و به این می‌پردازیم که در سال ۲۰۲۰ چطور می‌توانید از این به نفع خود استفاده کنید.

اگر می‌خواهید بطور موفقیت‌آمیزی به معامله‌ی ارزهای رمزنگاری‌ شده بپردازید، این ضروری است، علم اقتصادی که سنگ بنایِ این بازار است را درک کنید.

مهمترین جنبه‌ی این، عرضه و تقاضا است زیرا منبع محدودی از ارزهای رمزنگاری‌ شده‌ای مانند بیت‌کوین در دنیا وجود دارد.

دلیل آن این است که آنها باید از طریق فرایند پیچیده و زمان‌بری، بصورت الکترونیکی استخراج یا به اصطلاح Mine شوند.

در کل تخمین زده شده است که ۱۶٫۷ میلیون بیت‌کوین در دنیا در حال گردش است.

این عدم وجودِ نسبیِ عرضه، باعث نوساناتی می‌شود که ارزهای رمزنگاری شده‌ای مانند بیت‌کوین را تعریف می‌کند. همینطور به نظر می‌رسد چنین حقیقتی، به طور قابل‌توجهی مسئولِ افزایش سریع رشد و تقاضای آن در سال ۲۰۱۷ بوده است.

این همینطور بر روی نقدینگیِ ارزهای رمزنگاری شده تاثیر دارد و برخی ارزها نقدینگی بیشتری نسبت به بقیه دارند.

مثال: بیت‌کوین تقاضای بالا را با اسپردها و تاثیرات قیمتیِ کم ترکیب کرده است تا بازار را به دست بگیرد.

وقتی علم اقتصادی که ارزهای رمزنگاری شده بر اساس آن بنا شده‌اند را بدانید، قدم بعدی این است که با استفاده از تعدادی از منابع، یک پرتفوی یا سبد سهامِ متنوع بسازید.

برای شروع، شما مطمئنا نیاز دارید که به یک پلتفرم قابل اعتماد مانند ADSS دسترسی پیدا کنید.

این شما را قادر می‌سازد که در آنِ واحد یک پرتفوی را از طریق تنها یک رابط، مدیریت کنید.

این پلتفرم همینطور برای شما طیف وسیعی از چارت‌های عینی و ابزار تحلیلی را فراهم می‌کند که می‌تواند به معاملات ارزهای رمزنگاری شده‌ی شما بار علمی اضافه کند و شانس دستیابی به سود را افزایش دهد.

شما باید همینطور شاخص‌های تحلیل فنی مانند Relative Strength Index (RSI) که سرعت و قدرتِ هر جهش قیمتی در بازار را با تحلیل کردن عملکرد گذشته‌ی یک ارز، اندازه‌گیری می‌کند را دنبال کنید.

اهمیت تنوع برای هر پرتفوی موفقی، بارز است و این باعث می‌شود ریسک بین نمادها و بازارهایی که بصورت استراتژیکی انتخاب کرده‌اید، پخش شود. در این مورد، این ضروری است که سطح ریسک هر ارز رمزنگاری شده را بدانید زیرا این می‌تواند به هر انتخابی، بار علمی افزوده و به یک پرتفویِ متعادل (و در نهایت پایدار) منجر شود.

اساسا، ارزهای رمزنگاری شده می‌توانند به سه طبقه‌بندی مجزا تقسیم شوند: ارزهای رمزنگاری شده‌ی ریسک اندک، ریسک متوسط و ریسک بالا. در طول زمان، این می‌تواند به یک استراتژی معاملاتیِ موثر و سودمند تبدیل شود و به شما کمک کند در طول زمان، به بازگشت پول‌ و کسب درآمد دست پیدا کنید.

اخطار:

هدف اصلی ا fxtime.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و … در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *