رئیس جدید سازمان تجارت جهانی

رئیس جدید سازمان تجارت جهانی نسبت به ملی گرایی واکسن کرونا هشدار داد که پیشرفت در پایان دادن به بیماری را کاهش می دهد.

رئیس جدید سازمان تجارت جهانی نسبت به ملی گرایی واکسن کرونا هشدار داد که پیشرفت در پایان دادن به بیماری را کاهش می دهد و می تواند رشد اقتصادی را برای همه کشورها ،چه فقیر و غنی کند کند.
Ngozi Okonjo-Iweala گفته که هدف اصلی او مطمئن شدن از اقدامات بیشتر WTO در زمینه مقابله با بیماری همه گیر است ، و اظهار داشت که اعضا باید تلاش های خود را برای رفع محدودیت های صادرات که سرعت تجارت داروها و تجهیزات مورد نیاز را سرعت می بخشد را تشدید کنند.
مدیر ارشد بانک جهانی و وزیر دارایی سابق نیجریه روز دوشنبه ، طی یک روند اجماع منصوب شد و کار خود را از اول مارس شروع کرد.

اوکونجو – ایوئلا در مصاحبه ای گفت: WTO می تواند در جلوگیری از همه گیری کمک کند.

هیچ شخصی امن نیست تا همه در امنیت باشند. ملی کردن واکسن در این زمان صرفاً هزینه ای نخواهد داشت ، چون انواع مختلف آن در حال آمدن است. اگر کشورهای دیگر ایمن سازی نشوند ، این فقط یک ضربه خسارت محسوب می شود .

وقتی این فناوری را داریم ، غیر منطقی است که مردم در جای دیگری بمیرند و در صف انتظار بکشند.
Okonjo-Iweala گفت: مطالعات نشان می دهد اگر کشورهای فقیر نتوانند به سرعت جمعیت خود را واکسینه کنند ، اقتصاد جهانی ۹ تریلیون دلار در تولید بالقوه از دست خواهد داد و تقریباً نصفئتأثیر آن را کشورهای ثروتمند تحمل می کنند.

هم چنین گفت: هم از نظر بهداشت انسانی و هم از نظر اقتصادی ، ملی گرایی در این زمان برای جامعه بین المللی بسیار هزینه بر است.

یک اولویت بسیار مهم برای من این است که اطمینان حاصل کنم قبل از کنفرانس بسیار مهم وزرا ما به راه حل هایی برای چگونگی دسترسی WTO به واکسن ها ، روش های درمانی و تشخیصی به صورت عادلانه و مقرون به صرفه برای همه کشورها خواهیم رسید. ، به ویژه به کشورهای فقیر.
Okonjo-Iweala گفت که او از همکاری دولت بایدن در تلاش سازمان بهداشت جهانی برای اطمینان از توزیع گسترده واکسن ها ، و آنچه وی گفتگوی “خارق العاده” با مشاوران تجاری در دفتر نماینده تجارت ایالات متحده نامیده می شود ، احساس خوشحالی می کند.من فکر می کنم منافع و اولویت های ما همسو است.

آنها می خواهند WTO را به هدف خود برگردانند. این در مورد مردم است. این مربوط به فراگیری است. این کار در مورد اقدام مناسب و معقول برای مردم عادی است. وی گفت که نگرانی های دولت بایدن را درباره نیاز به اصلاح هیئت تجدیدنظر WTO با ما در میان می گذارد ، اما گفت که این یک روند سریع و آسان نخواهد بود.وی گفت: این نگین تاج WTO است و ما واقعاً باید آن را احیا کنیم.

پس از آنکه دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا از تأیید انتصاب قضات بیشتر خودداری کرد ، سازمان حل اختلاف از سال گذشته فلج شده است.
اوکونجو-ایوالا گفت که به وضوح در بین اعضا اختلاف وجود دارد ، اما پیشرفت ممکن است ، به ویژه با توجه به تغییر لحن و رویکرد دولت بایدن.من دلهره ندارم. من راهی رو به جلو می بینم. با آمدن دولت ایالات متحده به تعامل من فکر می کنم روش کار برای تلاش و دستیابی به راه حل متفاوت خواهد بود.

اخطار:

هدف اصلی wintrader.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و … در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *