قیمت ارز ذیجیتال امروز افزایش می یابد

قیمت ارزهای دیجیتال امروز افزایش می یابد

قیمت ارزهای دیجیتال امروز افزایش می یابد ، بیت کوین از ۴۶۰۰۰ دلار عبور می کند.

در ارزهای رمزنگاری شده ، قیمت بیت کوین امروز پس از رسیدن به بالاترین حد در ۱۱ هفته گذشته و بالاتر از ۴۶۰۰۰ دلار ، امروز به بالای ۴۶۰۰۰ دلار ادامه داد.

طبق گزارش CoinDesk ، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان با سرمایه بازار ۶ درصد افزایش یافت و به ۴۶،۰۶۰ دلار رسید. این رالی ادامه حرکت اخیر است زیرا سکه دیجیتال در هفته گذشته بیش از ۱۷ درصد افزایش یافته است.

ارزش اتر و داج کوین هر کدام بیش از ۶ درصد افزایش یافت و به ترتیب به ۳۱۹ دلار و ۰٫۲۵ دلار رسید.

هفته گذشته ، اتریوم ، دومین شبکه بزرگ بلاک چین ، ارتقاء نرم افزاری بزرگی را پشت سر گذاشت که انتظار می رود هزینه تراکنش ها را تثبیت کرده و عرضه توکن اتر را کاهش دهد.

سکه های دیجیتالی دیگر مانند XRP ، Litecoin ، Uniswap ، Cardano ، Stellar نیز طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۴ تا ۱۲ درصد افزایش یافته اند.

به گزارش بلومبرگ نیوز ، این تجمع در حالی برگزار می شود که گروه های دو حزبی سناتورها که در مورد نیاز به گزارش ارزهای رمزنگاری شده در لایحه زیرساخت ۵۵۰ میلیارد دلار در حال بحث و گفتگو بودند ، به توافق رسیدند. با این حال ، هنوز مشخص نیست که رای خواهد آورد.

در همین حال ، داده ها و سرمایه های سرمایه گذاری بیت کوین برای پنجمین هفته متوالی جریان خروجی را ثبت کردند ، زیرا احساس سرمایه گذاران در میان افزایش نظارت های نظارتی جهانی محتاط بود ، داده های مدیر دارایی های دیجیتال CoinShares روز دوشنبه به رویترز نشان داد.

در هفته منتهی به ۶ آگوست ، خروجی های محبوب ترین ارز رمزنگاری شده جهان بالغ بر ۳۳ میلیون دلار بود ، در حالی که هفته قبل ۱۹٫۷ میلیون دلار بود. اما تا اینجا در سال جاری ، ورودی بیت کوین همچنان ۴٫۲ میلیارد دلار قوی است.

مجموع خروج ارزهای رمزنگاری شده نزدیک به ۲۶ میلیون دلار افزایش یافته است ، اگرچه CoinShares اشاره کرد که میزان خروجی ها بسیار کمتر از ماه مه و ژوئن است.

اخطار:

هدف اصلی wintrader.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و … در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *