کلاهبرداری در فارکس و باز هم مشکلات بروکر ویندزور (Windsor)

باز هم مشکلی دیگر از سوی بروکر ویندزور (Windsor) / حذف سود کلاینت از حساب

بروکر ویندزور سود ۱۶۰۰ دلاری یکی از کلاینت‌ها را به بهانه ترید زیر دو دقیقه و آربیتراژ، حذف کرده است.

این درحالی‌ است که در حساب Zero این بروکر نه تنها در قوانین و قرارداد، هیچ اشاره‌ای به محدودیت زمانی نشده است، بلکه بروکر ادعا می‌کند در حساب زیرو هیچگونه محدودیت معاملاتی‌ وجود ندارد.

پس از اعتراض کلاینت به بروکر، ساپورت با ایشان تماس تلفنی برقرار کرده و توضیحاتی را مبنی بر تخلف ارائه می‌کند. کلاینت درخواست می‌کند که این تخلف را به صورت کتبی به ایشان اعلام کند، اما ساپورت از این کار سرباز می‌زند و پس از چندین بار تماس و با پیگیری کلاینت، سرانجام بروکر یک ایمیل آن هم با متن انگلیسی برای ایشان ارسال می‌کند. ایمیل حاوی قسمتی از قرارداد به زبان انگلیسی‌ست که چند بند کلی از قوانین در آن منعکس شده است.

اما در تماس‌های تلفنی، ساپورت بروکر به ایشان می‌گوید که چون تردیدهای شما زیر دو دقیقه بوده، آربیتراژ و تخلف محسوب می‌شود! در حالی که تریدهای ایشان صرفاً سوپر اسکالپ است و توانسته با چند پوزیشن مناسب، سود خوبی را در مدت کوتاهی کسب کند.

کلاهبرداری ، دزدی، تخلف ،

**۰۰**اخطار:

هدف اصلی ا fxtime.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و ... در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.اخطاریه تا زمان غیر قانونی بودن فعالیت فارکس در ایران معتبر می باشد

One thought on “کلاهبرداری در فارکس و باز هم مشکلات بروکر ویندزور (Windsor)

  1. بروکر ویندزور یه حساب ۳۰دلار میده رایگان برای کار
    من با این حساب کار کردم رساندم به ۱۰۳دلار در زمان برداشت یه ایمیل برام اومد حساب شما همراه سود بدلیل رعایت نکردن قوانین حذف خواهد شد واقعا متاسفم برای این بروکر دزد توی روز رووووشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوربین مداربسته کاشمر