● با دید بلندمدت در بورس سرمایه گذاری کنید!(فارکس)

● با دید بلندمدت در بورس و فارکس (تایم) سرمایه گذاری کنید!
عملکرد بازارهای مالی (بورس و فارکس) نشان داده که سرمایه گذارانی که با دید میان مدت و بلندمدت و البته با دانش، وارد این بازارهای مالی شده اند، سود قابل توجه ای از این بازار(مارکت) دریافت کرده اند. همچنین آمارها نشان میدهد ، مجموع بازدهی سهام ها و ارزها در بلندمدت، از بازارهایی مانند ارز و طلا، مسکن، بازدهی به مراتب بیشتر داشته اند، گرچه گاهی اوقات، در کوتاه مدت بازدهی این بازارها، از بورس و فارکس پیشی گرفته.

● و هر اندازه دید بلندمدت‌تری سرمایه‌گذاران داشته باشند به همان مقدار ریسک سرمایه گذاری کمتری خواهند داشت.

● مطالعه معاملات سرمایه‌گذاران موفق در بورس و فارکس نشان میدهد که بازدهی‌های بزرگ با خرید و نگه داشتن سهم وارز ارزنده و با قیمت پایین در دید زمانی بلندمدت پدیدار میشود و نوستان گیری در بازار و پیروی از هیجانات بازار، عمدتا به نتایج قابل قبولی منجر نخواهد شد.

سرمایه گذاری بلند مدت در بورس – تفاوت سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت – سرمایه گذاری کوتاه مدت در بورس- بهترین سهام بلند مدت – بهترین سرمایه گذاری بلند مدت – مفهوم میان مدت در بورس – نظرات مردم در مورد بورس – نگاه بلند مدت در بورس

2 thoughts on “● با دید بلندمدت در بورس سرمایه گذاری کنید!(فارکس)

  1. سلام
    به نظرتون اگه پیشبینی بلند مدت داشته باشیم بهترین بازار برای ما چیه؟فارکس که در صورت نگهداری به علت کمیسیون بالا اصلا به صرفه نیست ایا جای دیگه ای رو میشناسید؟مثلا من پیشبینی میکنم ۳ ماه دیگه نفت به شدت میره بالا یا بیت کوین افت شدیدی داره کجا میتونم معامله کنم؟
    ممنونم بابت راهنماییتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوربین مداربسته کاشمر